نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: عشق در 13 سالگی

1100
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42969
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

عشق در 13 سالگی

سام به شما دوستان عزیز من یه پسر 13 ساله هستم من عاشق یکی فامیلای دورمون شدم والا قضیه از اون روزی شروع شد که تو یه عقد من دیدمش وقتی همدیگرو دیدیم یه 10 ثانیه ای وایسادیم همینجوری به هم نگاه کردیم بعد اون راهشو کج کرد و رفت اون روز اصلا انگار برای من عروسی نبود کلا به فکر اون بودم و هیچیو نه میدیدم نه میشنویدم وقتی رفتیم خونه عروس برای رقص اینجور چیزا من حواسم فقط به اون بود اصلا عروسیو نمیدیدم وقتی جاهای دیگه رو نگاه میکردم اون هم به من نگاه میکرد ولی من وقتی صورتمو به طرفش برمیگردونم نگاهشو عوض میکرد من الان تقریبا یه دو سه ماهه ندیدمش به سختی از اینستاگرام تونستم یه عکس ازش پیدا کنم ما همدیگرو خیلی دیر میبینیم بگم براتون شاید سالی یکی دوبار همدیگرو ببینین اونم شاید یا تو عروسی اینجور مراسما یه هم تو عید من از شما کمک میخوام نه اینکه نصیحت)من میخوام بدونم چطوری خودمو بهش نزدیکتر کنم همین ممنون میشم کمکم کنید❤
    ویرایش توسط عشق در 13 سالگی : 02-13-2020 در ساعت 03:56 AM دلیل: اشتباه های نوشتاری

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مدیر کل
    شماره عضویت
    42303
    تشکـر
    0
    تشکر شده 71 بار در 62 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : عشق در 13 سالگی

با سلام خدمت شما
    احساسات و علاقه شما قابل درک است.
    اگر سوالتان این است که چگونه به او نزدیک شوید که راه هایی باید وجود داشته باشد، چون فامیل هسید بهرحال ارتباطات و افراد مرتبطی در این میان هستند که بتوان اطلاعات دقیقتری کسب کرد و مستقیم با او ارتباط گرفت.
    اما قبل از هرگونه اقدام درباره تصمیم به ادامه رابطه عشق در یک نگاه، بد نیست سوالات زیر را از خودتان بپرسید و بعد تصمیم نهایی را بگیرید:
    - آیا در این سن، پرداختن به موضوعاتی از این قبیل، اولویت شما است؟
    - این ماجرا قرار است چند درصد از وقت و انرژی شما را به خودش اختصاص دهد؟
    - اگر رابطه برقرار شد و توانستید ایشان را ببینید و ایشان هم تمایل داشتند، قرار است از این رابطه چه چیزهایی به دست آورید؟
    - آیا صرف جذب شدن به کسی باید با او رابطه برقرار کنیم؟
    - اینگونه روابط که بحث فامیل هم مطرح است، چه هزینه ها و چالشهایی ممکن است داشته باشد؟ آیا این چالشها ا شناسایی کرده و برای مدیریت آنها برنامه ای داری؟
    - بحث خانواده ها را چطور قرار است مدیریت کنید؟
    - اگر با اختلافی آن دختر ماجرای شما را با خانواده اش در مان بگذارد مشکلی پیش خواهد آمد یا نه؟
    این قبیل سوالات در ادامه مسیری که پیش رو دارید و اتخاذ تصمیم مناسب، کمک کننده خواهد بود.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42969
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سام خسته نباشید شاید اگر با خونوادم در میون بزاره یکم دچار مشکل شوم البته مادرم نه با پدرم ولی من اونو خیلی دوسش دارم

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42969
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط moshaver-editor نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما
    احساسات و علاقه شما قابل درک است.
    اگر سوالتان این است که چگونه به او نزدیک شوید که راه هایی باید وجود داشته باشد، چون فامیل هسید بهرحال ارتباطات و افراد مرتبطی در این میان هستند که بتوان اطلاعات دقیقتری کسب کرد و مستقیم با او ارتباط گرفت.
    اما قبل از هرگونه اقدام درباره تصمیم به ادامه رابطه عشق در یک نگاه، بد نیست سوالات زیر را از خودتان بپرسید و بعد تصمیم نهایی را بگیرید:
    - آیا در این سن، پرداختن به موضوعاتی از این قبیل، اولویت شما است؟
    - این ماجرا قرار است چند درصد از وقت و انرژی شما را به خودش اختصاص دهد؟
    - اگر رابطه برقرار شد و توانستید ایشان را ببینید و ایشان هم تمایل داشتند، قرار است از این رابطه چه چیزهایی به دست آورید؟
    - آیا صرف جذب شدن به کسی باید با او رابطه برقرار کنیم؟
    - اینگونه روابط که بحث فامیل هم مطرح است، چه هزینه ها و چالشهایی ممکن است داشته باشد؟ آیا این چالشها ا شناسایی کرده و برای مدیریت آنها برنامه ای داری؟
    - بحث خانواده ها را چطور قرار است مدیریت کنید؟
    - اگر با اختلافی آن دختر ماجرای شما را با خانواده اش در مان بگذارد مشکلی پیش خواهد آمد یا نه؟
    این قبیل سوالات در ادامه مسیری که پیش رو دارید و اتخاذ تصمیم مناسب، کمک کننده خواهد بود.
    سلام خسته نباشید شاید اگر با خانوادم در میون بذاره یکم دچار مشکل شوم ولی نه با مادرم با پدرم چون مادرم زیاد سختگیر نیست ولی پدرم اخه من اونو خیلی دوسش دارم راستی ما هم سن هستیم
    ویرایش توسط عشق در 13 سالگی : 02-13-2020 در ساعت 02:03 PM

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط عشق در 13 سالگی نمایش پست ها
    سام به شما دوستان عزیز من یه پسر 13 ساله هستم من عاشق یکی فامیلای دورمون شدم والا قضیه از اون روزی شروع شد که تو یه عقد من دیدمش وقتی همدیگرو دیدیم یه 10 ثانیه ای وایسادیم همینجوری به هم نگاه کردیم بعد اون راهشو کج کرد و رفت اون روز اصلا انگار برای من عروسی نبود کلا به فکر اون بودم و هیچیو نه میدیدم نه میشنویدم وقتی رفتیم خونه عروس برای رقص اینجور چیزا من حواسم فقط به اون بود اصلا عروسیو نمیدیدم وقتی جاهای دیگه رو نگاه میکردم اون هم به من نگاه میکرد ولی من وقتی صورتمو به طرفش برمیگردونم نگاهشو عوض میکرد من الان تقریبا یه دو سه ماهه ندیدمش به سختی از اینستاگرام تونستم یه عکس ازش پیدا کنم ما همدیگرو خیلی دیر میبینیم بگم براتون شاید سالی یکی دوبار همدیگرو ببینین اونم شاید یا تو عروسی اینجور مراسما یه هم تو عید من از شما کمک میخوام نه اینکه نصیحت)من میخوام بدونم چطوری خودمو بهش نزدیکتر کنم همین ممنون میشم کمکم کنید❤

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام دوست عزیز

یکی از چیزایی که شما رو بهش نزدیک میکنه رفت وآمد خانوادگیه
    مورد بعدی اینستاگرام و.‌.............

اما یه سوال
    آیا شماره تلفن منزل ایشون رو داخل دفتر تلفن ندارید ؟

به نظرم یکی از راه هایی که میشه سنجیده تر برآوردش کرد ( درجهت نزدیکی شما دو نفر بهم ) تهیه شماره تلفن منزل ایشونه و سعی کنید توی زمانی از شبانه روز تماس بگیرید که احتمال پاسخ گویی ایشون بیشتر باشه و باهاش صحبت کن ! اگر فکر میکنی مقدور نیست
    پس اولین باری که ایسون رو میبینی ( برای عید نوروز ) اونجا سعی کن بهش شماره بدی یا ازش شماره بگیری * به هر حال طبق بر داشت شما اگر ایشون بهتون علاقه داشته باشه باهاتون ارتباط میگیره

میدونی چرا برای نصیحت کردن شما هیچ تلاشی نمیکنم چون درسته که الان شما دچار هیجانات شدین درسته چیزی که شما بهش فکر میکنید فقط و فقط یک هیجان زود گذر و احساس بی پایه هست

اما من هرچقدر اینارو بهت بگم گوش نمیدی و این حرکت برای شما فقط پاک کردن صورت مسئله هست و ممکنه اثرات بدی توی درس و شما بزاره
    پس بهتره خودت برای صحبت کردن و ایجاد رابطه و نزدیکی با ایشون تلاش کنی تا در مسیر همراه با سختی ها مشقت ها و.......
    تجربه لازم رو به عنوان مهارت کسب کنی که هر حسی و نگاه کردنی و........عشق نیست

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    تشکر شده 601 بار در 492 پست
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط عشق در 13 سالگی نمایش پست ها
    سلام راستش چون کمک خواستین و نصیحت نخواستین علیرغم اینکه شخصا مخالف رابطه عشقی یا جنسی در سنین شماها هستم اما کمک میکنم
    مجددا تاکید میکنم من طبق عقایدم باور دارم شما بایستی ۲-۳ سال صبر کنین و الان هنوز زوده!
    اما طبق خواسته خودتون کمک میکنم:

اولین قدم اینه که یه راه ارتباطی با شخص خودش پیدا کنین
    وگرنه اگه از بزرگترهای فامیل پیگیر شین اونا دیگه مث من نیستن!!
    اونا فقط نصیحت میکنن و به هیچ وجه کمک نمیکنن

پس شما از هر طریق ممکن راه ارتباط با خودشو پیدا کنین
    اگه اسم و فامیلیشو میدونین تو فیس بوک به شکلهای مختلف سرچ کنین و عکس پروفایلها رو نگاه کنین ببینین کدام خودشه

و اگه اسم خواهر برادراشم بلدین از طریق سرچ نام اونا و لیست فرندهاشون میتونین این دخترخانم رو پیدا کنین

وقتی مسیر ارتباطی(فیس بوک یا هرچیز دیگه) شناسایی شد اونوقت میتونین یه پیام بهش بدین و خودتونو معرفی کنین و بگین فامیلش هستین و سر صحبت باهاش باز کنین

اما در بدو امر هیچ اشاره ای به عاشق شدنتون نکنین
    اگه بازخوردش مثبت بود اروم اروم سر حرفهای محبت امیز رو باز کنین و باهاش وارد رابطه بشین
    امضای ایشان
    به طبیعت بگو حواسش جمع باشد

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

اما با دستان و شاخهایم امده‌ام!

اما بخاطر جنگ جنى با حيواناتت به سركردگی سگی ت

مجبور شده ام سُم به پاى شعرم بكوبم

شاخ دراورده باشد هنر

و دُمى بافته ام در اخر مغزم

چون جنگ حیوان با حیوان زبان مشترک میخواست

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

من، یه، اون، به،

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد